Velkommen

Velkommen til snipeklassen sin webside. Vi har også facebooksiden Snipeseiling som du burde ta en titt på. Du ser noen glimt fra den i boksen under.
Se også
www.snipetoday.org
www.snipe.org
www.scira.se

Lyst til å seile snipe? Du er velkommen! Finn din lokale flåte i menyen over eller send post til post@snipe.no, evt kontakt nasjonalsekretær Janett Krefting på 92456605

Kontakt & Lokale flåter

SCIRA Norge
Adresse: C/O Janett Krefting, Bernhard Herres vei 48 C 0376 Oslo
 E-post:  post@snipe.no

Lokale Flåter og Flåtekapteiner

195 – Snarøya Snipeklubb /Bærum Seilforening
Johan “Goggen” Mejlænder  917 06 948  goggen49@gmail.com
Gustavo Ribbe 991 60 673  gustavoribbe@gmail.com

676 – BERGEN
Erling Nesse
erling.nesse@no.kcadeutag.com

816 – ÅSGÅRDSTRAND
Jostein Grødem
jostein@gulli.no

829 – STAVANGER
Randi Stray
randi.stray@gmail.com

854 – TØNNSBERG
Karin Kolle
mobil: 91829169
Karin.kolle@gmail.com
www.tonsbergseilforening.no 

863 – RISØR
Kåre Karlsen
kaare.karlsen@if.no

896 – KRISTIANSUND
Vidar Kjønnø     93639143    freiknall@hotmail.com
http://www.krsund-seil.com/

HORTEN                                            
Thor Erik Karlsen
thor.erik.karlsen@gmail.com

MOSS
Ingrid Sand
ingrid.sand@hotmail.com
http://www.moss-seilforening.org/

RØYKEN
Per Kristian Grønlund
per-kr-g@online.no